Sophie’s Garden Crème Riche Phyto Cellulaire Refill er en kombinert dag- og nattkrem som aktivt regenerer og beskytter huden. Beriket med ekstra næring og pleie for den tørrere hudtypen.
Krukken inneholder en kombinert dag og nattkrem, som pleier og beskytter huden med en cocktail av de mest dyrebare og aktive vitamin ingredienser: Vitamin A, B3 (Niacinamide), C og E. Disse i synergi med Cell Conductor Complex revitaliserer huden med en ny glød.
Umiddelbart etter påføring vil huden oppleves silkematt, mens «Effekt pigmenter» leker med lyset og gir en blurry effekt på linjer og rynker. Huden etterlates jevn og strålende, uten å miste sin naturlighet.
Krukken er utsmykket for hånd, laget for å vare årevis og er refillbar.
Aktive ingredienser:
Cell Conductor Complex®.
Sorbet av de mest verdifulle skjønnhetsvitaminene (A, B3, B5, E).
Energikompleks.
Sheasmør.
Påfør en liten mengde jevnt over ansikt, hals og dekolletage. Merk at kremen er veldig drøy i bruk, og derfor trenger du å applisere svært lite produkt om gangen. På dagtid: Avslutt med Emulsion Protectrice Phyto Cellulaire for maksimal beskyttelse under dagen.
Sophie’s Garden er luksuriøs sveitsisk hudpleie som kombinerer clean beauty, anti-age og refill-løsninger for deg som ønsker effektiv hudpleie med omtanke for både hud og miljø. Produktene er dermatologisk testet, utviklet i Sveits og kjent for å gi intensiv fukt, jevnere hudtone og en fastere, glattere hud. Sophie’s Garden passer for alle hudtyper og er et eksklusivt valg for deg som leter etter luksuriøs og resultatorientert anti-age hudpleie – hos Fredrik & Louisa.
I serien finner du populære produkter som Sérum Phyto Cellulaire, Crème Phyto Cellulaire, Crème Yeux Phyto Cellulaire og Exfoliant Phyto Cellulaire – ideelle valg for deg som ønsker serum, ansiktskrem, øyekrem og peeling i en komplett hudpleierutine. Med nøye utvalgte ingredienser og Sophie’s Gardens eksklusive sammensetning er serien utviklet for å gjøre fine linjer og rynker mindre synlige, samtidig som huden føles myk, fyldig og får en vakker glød.
Viser tilgjengelighet for Crème Riche Phyto Cellulaire Refill 50 ml
Vi tilbyr ikke Klikk & Hent per i dag, men du kan sjekke tilgjengelighet i butikk under.
Helt grei nettside. Men skikkelige reviews på produktene hadde vært ønskelig.
Trine K.
Verifisert kunde
21/08/2026
Decler
Veldig bra,fikk beskjed når den var levert i postkassen som forventet.
Tha O.
Verifisert kunde
21/08/2026
.
.
Sigrund E.
Verifisert kunde
21/08/2026
Rask levering!
Anne S.
Verifisert kunde
21/08/2026
Beskrevet over
Flordeluna S.
Verifisert kunde
20/08/2026
Enkelt og rask levering. Anbefales😄
Fredrik & Louisa er en av Norges største parfymerikjeder med 50+ butikker over hele landet, inkludert den fantastiske Steen & Strøm Beauty Hall. Vi er en norskeid familiebedrift som ble grunnlagt i 1984, og i dag består vår familie av over 600 ildsjeler som brenner for kundeservice og faget sitt – enten det er makeup, hudpleie, hårpleie eller parfyme.
Hos Fredrik & Louisa finner du markedsledende merkevarer som Chanel, Dior, Shiseido, Laura Mercier, Clinique, Clarins, Biotherm, Lancôme og Elizabeth Arden, samt internasjonale kultmerker som Fenty Beauty, MAC Cosmetics, Kiehl's, NARS, Drunk Elephant, La Mer og Giorgio Armani Beauty.
Kjøp nå. Betal senere.
Fredrik og Louisa AS - 937 781 164 MVA
Henter ønskelister...
Bli med i vår kundeklubb!
Vinn 5000 kr å shoppe for!
Få de beste tilbudene og vær med i trekningen av et gavekort i nettbutikken på 5 000 kr
når du melder deg inn i vår kundeklubb 🤩 Vinneren trekkes 9. september 🥰