Niche perfume Niche perfume

CREED Carmina EdP

6 omtaler
30 ML75 ML

2 150 kr

Lagre i ønskeliste

En sensuell og varm parfyme med duftnoter av sort kirsebær, safran, Rose de Mai, peon og musk.

2 150 kr

Ingredienser

Alcool (Alcohol), Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Linalool, Limonene, Eugenol, Farnesol, Citral, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Isoeugenol.

På lager

Tilgjengelig i 11 butikkerTilgjengelig i 11 butikker
Produkter merket med "Nisjeduft" er unike og eksklusive dufter, og passer perfekt for deg som ønsker en original og personlig duft.
Gratis frakt Rask levering Gratis bytte og retur

Beskrivelse

CREED Carmina Eau de Parfum. Med inspirasjon fra Henry Creeds moteskissebøker, som ble oppdaget i det private rommet på Avenue Pierre 1 er de Serbie, har Carmina en elektrisk følsomhet som fanger essensen av en dristig og lidenskapelig kvinne. Med kraftig duftslør er Carmina uanfektet dristig og dampende som de fargerike kjolene som inspirerer den. Det voluminøse stoffet i disse kjolene skaper en følelse av storhet og overdådighet, mens duften av Carmina legemliggjør den ultimate heltinnen som er klar til å ta på seg ethvert eventyr.

Sort kirsebær og rosa pepper gir modernitet til fiolett og dempet rose. Safran tilfører den gylne varmen, sammen med delikat musk og rav. Til slutt beriker kasjmirtre den luksuriøse treaktige noten som gjør Carmina så fengslende.

En av de vakreste duftene fra Creed, Carmina er en sensuell og varm parfyme som vil lede deg på en duftende reise til sanselige steder. Ta deg tid til å nyte opplevelsen og la Carmina minne deg på tidligere eventyr du har hatt og de som ennå ikke har kommet.

Toppnoter: Rosa pepper, sort kirsebær og safran.
Hjertenoter: Rose de Mai, fiolett og peon.
Bunnoter: Cashmere tre, rav og musk.

GTIN: 3508440251428

Leverandørs artikkelnummer: cre1103073