Miriam Quevedo Extreme Caviar Revitalizing Exosomicshot Scalp Concentrate er et revitaliserende leave-in-konsentrat for hodebunnen.
Gi hodebunnen målrettet pleie med Miriam Quevedo Extreme Caviar Revitalizing Exosomicshot Scalp Concentrate. Dette revitaliserende leave-in-konsentratet er utviklet for perioder med økt hårfelling, særlig ved sesongrelaterte eller reaktive forandringer.
Formuleringen kombinerer Green Caviar Biotech™, eksosomer og biofermenterte heksapeptider. Green Caviar Biotech™ bidrar med antioksidantbeskyttelse, mens kombinasjonen av aktive ingredienser er utviklet for å støtte hårsekkenes vitalitet og hodebunnens velvære.
Konsentratet tilfører fuktighet og bidrar til å styrke hodebunnens beskyttende hydrolipidbarriere. En målrettet behandling for deg som ønsker å gi hodebunnen ekstra omsorg og støtte et sterkere, fyldigere hår.
Nøkkelingredienser:
· Green Caviar Biotech™: patentert teknologi med tre biotek-alger og økologisk sacha inchi-olje som støtter hårsekkenes vitalitet og beskytter mot oksidativt stress.
· β-katenin-eksosomer: bidrar til å aktivere hårsekkene og gjenopprette hårets vekstsyklus.
· Biofermenterte heksapeptider: støtter hårsekkenes helse og hodebunnens komfort.
· Cica PDRN: reparerer huden og gir fasthet og elastisitet.
· Vegansk keratin: gir styrke, glans og beskyttelse.
· Multivitamin B-kompleks: regulerer talgproduksjonen og revitaliserer hodebunnen.
· L-arginin: stimulerer blodsirkulasjonen til hårsekken.
· Appelsinblomstvann: pleier håret, beroliger hodebunnen og bidrar til å regulere talg.
Bruk som en tremåneders kur: daglig den første måneden, deretter tre ganger i uken i måned to og tre. Rist flasken. Påfør om kvelden i tørr eller fuktig hodebunn. Del håret i syv seksjoner og fordel syv dråper i hver. Masser til produktet er absorbert. Skal ikke skylles ut.
Miriam Quevedo er et prisvinnende spansk skjønnhetsmerke med fokus på avansert hår- og hudpleie. Sammen med sin mann lanserte Miriam sitt eget luksuriøse skjønnhetsmerke med en banebrytende tilnærming. Merket kombinerer naturens kraft med avansert forskning, og alle produkter er utviklet med høykonsentrerte ingredienser fra eksklusive råvarer. Miriam Quevedo har lenge vært en anerkjent autoritet innen hudpleie, og har overført sine intensive anti-aldringsteknikker fra hudpleie over i hårpleieseriene, slik at de luksuriøse hårproduktene gir sunt, ungdommelig og robust hår. Merket er unikt ved sine signaturdufter, komponert av verdensledende parfymører. Miriam Quevedo-produktene passer spesielt for deg som ønsker førsteklasses pleie, og produktene egner seg ideelt for hud og hår med behov for ekstra næring, styrke og vitalitet.
Miriam Quevedo-produktene dekker et bredt spekter av behov for hår med ulik struktur og tilstand. For intensiv næring av tørt og skadet hår tilbyr merket Sublime Gold Ultra-Nourishing Oil, en ikonisk hårolje med 24 karat gull som umiddelbart gir fyldigere, mer glansfullt hår, samtidig som den gjenoppbygger tørt, skadet hår. Restructuring Luxe Serum er et luksuriøst leave-in-serum som regenererer skadet hår fra innsiden, beskytter mot varme fra styling og glatter ut hårstråene for økt glans. Den lette, silkeaktige konsistensen gjør den enkel å fordele uten å tynge ned håret. Miriam Quevedo Black Baccara Shampoo styrker hårsekkene og bidrar til tykkere, sterkere hår, og er derfor spesielt velegnet for hår som har blitt svekket over tid. Platinum & Diamonds-serien gir dramatisk mer volum, samtidig som den tilfører en intens, diamantlignende glans.
Viser tilgjengelighet for Extreme Caviar Revitalizing Exosomicshot Scalp Concentrate 50 ml
Vi tilbyr ikke Klikk & Hent per i dag, men du kan sjekke tilgjengelighet i butikk under.
Veldig fornøyd med nettbutikken! Enkel å finne frem i, godt utvalg av produkter og lett å bestille. Mange fine merker samlet på ett sted.
Vanya T.
Verifisert kunde
21/10/2026
Supert
Stig S.
Verifisert kunde
21/10/2026
.
Alush A.
Verifisert kunde
21/10/2026
🤗
veldig fornøyd
Sina S.
Verifisert kunde
21/10/2026
Veldig rask og ordentlig shipping
Benjamin Sætherbø Bjerkvik
Verifisert kunde
20/10/2026
Lett og finnenes og rask levering, meget bra hjelp om noe skjer unnerveis
Fredrik & Louisa er en av Norges største parfymerikjeder med 60+ butikker over hele landet, inkludert den fantastiske Steen & Strøm Beauty Hall. Vi er en norskeid familiebedrift som ble grunnlagt i 1984, og i dag består vår familie av over 600 ildsjeler som brenner for kundeservice og faget sitt – enten det er makeup, hudpleie, hårpleie eller parfyme.
Hos Fredrik & Louisa finner du markedsledende merkevarer som Chanel, Dior, Shiseido, Laura Mercier, Clinique, Clarins, Biotherm, Lancôme og Elizabeth Arden, samt internasjonale kultmerker som Fenty Beauty, MAC Cosmetics, Kiehl's, NARS, Drunk Elephant, La Mer og Giorgio Armani Beauty.
Kjøp nå. Betal senere.
Fredrik og Louisa AS - 937 781 164 MVA
Henter ønskelister...
×
Bli med i vår kundeklubb!
Vinn 5000 kr å shoppe for!
Få de beste tilbudene og vær med i trekningen av et gavekort i nettbutikken på 5 000 kr
når du melder deg inn i vår kundeklubb 🤩 Vinneren trekkes 18. november 🥰