KMS CurlUp Control Crème er en krøllkrem som former, definerer og samler krøllene med naturlig bevegelse.
Er håret krøllete eller bølget og vanskelig å style, gir denne kremen krøllene form og definisjon med naturlig fall. Formelen med oppsirkulert gresskar er inspirert av biokjemi og gir fuktighet, øker krøllenes elastisitet, reduserer krus og beskytter mot fuktighet i luften.
En egen teknologi bryter ned det oppsirkulerte gresskaret slik at de proteinrike næringsstoffene frigjøres og fordeles jevnt på håroverflaten. Produktet passer fra bølget til krøllete hår, og reduserer krus og flyaways med opptil 84% sammenlignet med ubehandlet hår. Duften åpner med aprikosblomst og forenes med kokos og vanilje i et fruktig, treaktig og muskaktig spor.
· Vegansk formel* med opptil 94% ingredienser av naturlig opprinnelse**.
· Opptil 86% biologisk nedbrytbar formel***.
· Former og samler krøllene og reduserer krus i opptil 72 timer.
* Ingen ingredienser av animalsk opprinnelse.
** I henhold til ISO 16128, inkludert 68% vann.
*** Basert på alle ingredienser i henhold til OECD 301, inkludert 68% vann.
KMS Hair er et profesjonelt salongmerke fra California med hårpleie og styling for ulike hårtyper og behov. Sortimentet dekker hele rutinen, fra shampoo og balsam til leave-in, varmebeskyttelse og stylingprodukter for tekstur og hold. Med KMS Hair setter du sammen en rutine som løser ett konkret hårbehov, framfor å bruke samme produkt til alt. Start med en shampoo som passer hårtypen din, masser den inn i fuktig hår og hodebunn, og skyll grundig. Følg opp med balsam i lengdene og tuppene, der håret trenger mest pleie. Bruk en klatt leave-in i håndklefuktig hår før føning for enklere styling. Produktene i hver serie er utviklet for å fungere sammen, og det gir et mer forutsigbart resultat i hverdagen. En god KMS Hair-rutine blir enda bedre når du kombinerer den med en hårbørste som passer hårtypen, en hårføner med diffuser for krøller og en hårkur én gang i uken for ekstra fukt og pleie.
KMS Hair passer for deg som vil ha salongkvalitet hjemme, enten håret er tørt, fint, krøllete, farget eller vanskelig å temme. For tørt og skadet hår er MoistRepair et godt valg, med shampoo og balsam som tilfører fukt og gjør håret mykere og lettere å gre ut. Har du fint hår som faller flatt, gir AddVolume mer fylde fra roten. AddPower styrker fint og svakt hår som knekker lett. TameFrizz demper frizz og gir et glattere uttrykk, mens CurlUp definerer krøller og bølger uten å gjøre dem stive. Farget hår får hjelp til å bevare fargen med ColorVitality, og HeadRemedy er laget for hodebunn som trenger balanse eller en grundigere rens. Til styling finner du HairPlay med teksturprodukter som Messing Creme og Molding Paste, HairStay med hårspray for hold og ThermaShape med varmebeskyttelse før rettetang og krølltang. Resultatet er hår som ser sunnere ut, er lettere å håndtere og holder formen gjennom dagen. Velg KMS Hair etter hårbehovet ditt, og bygg rutinen videre med styling når du vil ha mer kontroll over uttrykket.
Viser tilgjengelighet for CurlUp Control Crème 150 ml
Vi tilbyr ikke Klikk & Hent per i dag, men du kan sjekke tilgjengelighet i butikk under.
Veldig fornøyd med nettbutikken! Enkel å finne frem i, godt utvalg av produkter og lett å bestille. Mange fine merker samlet på ett sted.
Vanya T.
Verifisert kunde
21/10/2026
Supert
Stig S.
Verifisert kunde
21/10/2026
.
Alush A.
Verifisert kunde
21/10/2026
🤗
veldig fornøyd
Sina S.
Verifisert kunde
21/10/2026
Veldig rask og ordentlig shipping
Benjamin Sætherbø Bjerkvik
Verifisert kunde
20/10/2026
Lett og finnenes og rask levering, meget bra hjelp om noe skjer unnerveis
Fredrik & Louisa er en av Norges største parfymerikjeder med 60+ butikker over hele landet, inkludert den fantastiske Steen & Strøm Beauty Hall. Vi er en norskeid familiebedrift som ble grunnlagt i 1984, og i dag består vår familie av over 600 ildsjeler som brenner for kundeservice og faget sitt – enten det er makeup, hudpleie, hårpleie eller parfyme.
Hos Fredrik & Louisa finner du markedsledende merkevarer som Chanel, Dior, Shiseido, Laura Mercier, Clinique, Clarins, Biotherm, Lancôme og Elizabeth Arden, samt internasjonale kultmerker som Fenty Beauty, MAC Cosmetics, Kiehl's, NARS, Drunk Elephant, La Mer og Giorgio Armani Beauty.
Kjøp nå. Betal senere.
Fredrik og Louisa AS - 937 781 164 MVA
Henter ønskelister...
×
Bli med i vår kundeklubb!
Vinn 5000 kr å shoppe for!
Få de beste tilbudene og vær med i trekningen av et gavekort i nettbutikken på 5 000 kr
når du melder deg inn i vår kundeklubb 🤩 Vinneren trekkes 18. november 🥰