Miriam Quevedo Platinum & Diamonds Volume Serum er et volumserum for skadet, tynt og flatt hår som hjelper til med å gjenopprette, styrke og beskytte samtidig som det balanserer hårstråets elektriske ladninger og gir en langvarig platina- og diamantglans.
Takket være den eksklusive formelen, beriket med verdifulle og bioteknologiske ingredienser som diamant- og platinapulver, Volumizing Micropeptides, Volume Aminoshot, Blue Rose Age Shield, termisk vann og andre kostbare bioaktive ingredienser, bidrar serumet til å regenerere håret samtidig som det tilfører næring og nytt volum gjennom en trippel volumforsterkende mekanisme. På innsiden penetrerer ingrediensene hver hårfiber og øker tykkelsen og diameteren. På utsiden balanserer de elektrostatikken i hårstråene. Serumet gir også en helhetlig anti-aging-effekt for hodebunnen.
Samtidig som det hjelper med å gjenopprette glans, motvirker dette serumet aldrende hår. Dets keratinbeskyttende og gjenoppbyggende system binder seg til håret og skaper en beskyttende barriere som bevarer fuktighet og beskytter mot varmeverktøy. Serumet gjør håret lettere å gre, forebygger slitasje og etterlater håret mer håndterbart, sunnere og ultra-lett. Håret blir silkemykt med enestående volum og glans.
Trygg for keratin- og fargebehandlet hår.
Fri for: parabener, SLES-sulfater, mineraloljer, petrolatum, parafin og ftalater.
Miriam Quevedo er et prisvinnende spansk skjønnhetsmerke med fokus på avansert hår- og hudpleie. Sammen med sin mann lanserte Miriam sitt eget luksuriøse skjønnhetsmerke med en banebrytende tilnærming. Merket kombinerer naturens kraft med avansert forskning, og alle produkter er utviklet med høykonsentrerte ingredienser fra eksklusive råvarer. Miriam Quevedo har lenge vært en anerkjent autoritet innen hudpleie, og har overført sine intensive anti-aldringsteknikker fra hudpleie over i hårpleieseriene, slik at de luksuriøse hårproduktene gir sunt, ungdommelig og robust hår. Merket er unikt ved sine signaturdufter, komponert av verdensledende parfymører. Miriam Quevedo-produktene passer spesielt for deg som ønsker førsteklasses pleie, og produktene egner seg ideelt for hud og hår med behov for ekstra næring, styrke og vitalitet.
Miriam Quevedo-produktene dekker et bredt spekter av behov for hår med ulik struktur og tilstand. For intensiv næring av tørt og skadet hår tilbyr merket Sublime Gold Ultra-Nourishing Oil, en ikonisk hårolje med 24 karat gull som umiddelbart gir fyldigere, mer glansfullt hår, samtidig som den gjenoppbygger tørt, skadet hår. Restructuring Luxe Serum er et luksuriøst leave-in-serum som regenererer skadet hår fra innsiden, beskytter mot varme fra styling og glatter ut hårstråene for økt glans. Den lette, silkeaktige konsistensen gjør den enkel å fordele uten å tynge ned håret. Miriam Quevedo Black Baccara Shampoo styrker hårsekkene og bidrar til tykkere, sterkere hår, og er derfor spesielt velegnet for hår som har blitt svekket over tid. Platinum & Diamonds-serien gir dramatisk mer volum, samtidig som den tilfører en intens, diamantlignende glans.
Viser tilgjengelighet for Platinum & Diamonds Volume Serum 150 ml
Jeg skulle bestille én børste, men klarte ved et uhell å legge ved 2 børster i handlekurven. Dette innså jeg først i det jeg trykket «betal». Det fantes ingen angreknapp, eller endring av bestillingen på nettsiden. Heldigvis var det lett å returnere den overflødige i butikk:)
Genet T.
Verifisert kunde
04/12/2025
Veldig fornøyd med nettbutikken
Viktoriia Komyshan
Verifisert kunde
04/12/2025
God service 👌
Milica J.
Verifisert kunde
04/12/2025
Veldig bra
May S.
Verifisert kunde
04/12/2025
Rask håndtering og levering
Ella E.
Verifisert kunde
04/12/2025
Ikke noe å melde.
Emma B.
Verifisert kunde
04/12/2025
Fornøyd
Fredrik & Louisa er en av Norges største parfymerikjeder med 50+ butikker over hele landet, inkludert den fantastiske Steen & Strøm Beauty Hall. Vi er en norskeid familiebedrift som ble grunnlagt i 1984, og i dag består vår familie av over 600 ildsjeler som brenner for kundeservice og faget sitt – enten det er makeup, hudpleie, hårpleie eller parfyme.
Hos Fredrik & Louisa finner du markedsledende merkevarer som Chanel, Dior, Shiseido, Laura Mercier, Clinique, Clarins, Biotherm, Lancôme og Elizabeth Arden, samt internasjonale kultmerker som Fenty Beauty, MAC Cosmetics, Kiehl's, NARS, Drunk Elephant, La Mer og Giorgio Armani Beauty.
Kjøp nå. Betal senere.
Fredrik og Louisa AS - 937 781 164 MVA
Henter ønskelister...
Bli med i vår kundeklubb!
Vinn 5000 kr å shoppe for!
Få de beste tilbudene og vær med i trekningen av et gavekort i nettbutikken på 5 000 kr
når du melder deg inn i vår kundeklubb 🤩 Vinneren trekkes 9. desember 🥰