GUERLAIN Orchidée Impériale The Cleansing Foam 150 ml
1 455 kr
Lagre i ønskeliste
En luksuriøs renseskum beriket med regenererende orkidéekstrakter som skånsomt fjerner urenheter, balanserer huden og etterlater den myk, klar og strålende.
Guerlain Orchidée Impériale The Cleansing Foam. Hemmeligheten bak et langt liv begynner med en sunn og perfekt renset hud. Foam in Cream er derfor et viktig trinn i Orchidée Impériale-ritualet for lang levetid, og tilbyr dyp hudrensing. Det delikate, saftige skummet som dannes ved kontakt med vann, renser huden for urenheter og mikropartikler fra forurensning.
Formelen er basert på forsåpning og er beriket med 50% hudpleie for optimal hudkomfort og høy renseeffekt. Den kombinerer den høye regenereringsgraden til Orchid Totum™ molekylært ekstrakt med Orchid Equilibrium™-teknologi, som bidrar til å opprettholde hudens balanse. Huden er behagelig og mykere, hudteksturen forfinet og hudfargen lysende. Huden avslører ungdommens renhet.
The Foam in Cream er et viktig trinn i Orchidée Impériale-ritualet for lang levetid, og brukes morgen og kveld for å rense huden i dybden. Trinn 1: Legg en liten mengde krem i håndflaten og tilsett vann for å danne et skum. Trinn 2: Masser med fingertuppene i sirkulære bevegelser over hele ansiktet. Trinn 3: skyll av med rent vann.
GRUNNLAGT I PARIS I 1828
EN HISTORIE OM KREATIVT MOT OG FORMIDLING
Siden 1828 har Guerlain utforsket, innovert og perfeksjonert sine dufter, hudpleie og sminke takket være sine dristige skapere av mytiske kreasjoner med tidløs savoir-faire.
Alt med natur og kunst som inspirasjon og skjønnhetskultur som signatur. Visjonære i sin helhetlige oppfatning av skjønnhet, har Guerlain siden grunnleggelsen satt sitt preg gjennom vågal kreativitet og innovasjon.
Viser tilgjengelighet for Orchidée Impériale The Cleansing Foam 150 ml
Vi tilbyr ikke Klikk & Hent per i dag, men du kan sjekke tilgjengelighet i butikk under.
Jeg har kjøpt tre Xerjoff-produkter hos dere. Det hadde vært veldig hyggelig om dere kunne sendt med en sample fra samme merke. Det ble litt skuffelse.
Sofie N.
Verifisert kunde
16/08/2026
Veldig enkelt, og rask frakt
Mette H.
Verifisert kunde
16/08/2026
Kjapt levert
Miriam R.
Verifisert kunde
15/08/2026
5+
5+
Nina J.
Verifisert kunde
13/08/2026
Min opplevelse av Fredrik&louisa
Rask levering. Man kan spørre om tips via chatten. Har ikke handlet her så ofte men alt i alt en positiv opplevelse.
Gry H.
Verifisert kunde
13/08/2026
Kjapp levering, alltid!👍
Ole L.
Verifisert kunde
13/08/2026
Anbefales.
Gode produkter til fordelaktige priser.
Superrask levering.
Aud T.
Verifisert kunde
12/08/2026
Super raskt og hyggelig!!
Alltid veldig enkelt å bestille fra Fredrik & Louisa😃🙌 Føler meg ivaretatt på en måte og det går alltid raskt. Litt sånn deilig luksus følelse å få varer herfra🤩
Fredrik & Louisa er en av Norges største parfymerikjeder med 50+ butikker over hele landet, inkludert den fantastiske Steen & Strøm Beauty Hall. Vi er en norskeid familiebedrift som ble grunnlagt i 1984, og i dag består vår familie av over 600 ildsjeler som brenner for kundeservice og faget sitt – enten det er makeup, hudpleie, hårpleie eller parfyme.
Hos Fredrik & Louisa finner du markedsledende merkevarer som Chanel, Dior, Shiseido, Laura Mercier, Clinique, Clarins, Biotherm, Lancôme og Elizabeth Arden, samt internasjonale kultmerker som Fenty Beauty, MAC Cosmetics, Kiehl's, NARS, Drunk Elephant, La Mer og Giorgio Armani Beauty.
Kjøp nå. Betal senere.
Fredrik og Louisa AS - 937 781 164 MVA
Henter ønskelister...
Bli med i vår kundeklubb!
Vinn 5000 kr å shoppe for!
Få de beste tilbudene og vær med i trekningen av et gavekort i nettbutikken på 5 000 kr
når du melder deg inn i vår kundeklubb 🤩 Vinneren trekkes 9. september 🥰