Få dager igjen! Tilbudet gjelder t.o.m. 07.12.2025
Lagre i ønskeliste
En langvarig blush og lip stain med en fuktighetsgivende, spretten gelétekstur som glir lett på og gir et lett, byggbart fargekick som varer hele dagen.
Milk Makeup Cooling Water Jelly Tint PH er en langvarig blush og lip stain med en fuktighetsgivende, spretten gelétekstur som glir lett på huden og gir et lett, byggbart fargekick som varer hele dagen.
Denne brukervennlige tinten til lepper og kinn glir på med en transparent finish som kan bygges opp til en livlig, akvarell-lignende glød – uten å smelte bort i løpet av dagen.
Den hudelskende geléformelen er full av vegansk kollagen, aloe vera og sjøvann, og gir en forfriskende, avkjølende effekt som får huden til å se sunn og spenstig ut.
Milks’ nye pH-aktiverte nyanse, pHreeze, reagerer på hudens naturlige pH-verdi og gir en unik, klar rosafarge – helt personlig for deg.
Bare påfør, vent i to minutter, og se fargen forvandle seg. Huden din bestemmer!
Derfor kommer du til å elske den:
· Spretten, geléaktig tekstur.
· En helt ny innovasjon innen blush og lip tint.
· Superholdbar – varer hele dagen.
· Full av hudpleiende ingredienser.
· Kjølende og oppfriskende følelse ved påføring.
· Over 1 000 påføringer per stick.
· Ikke-komedogen og ikke-aknefremkallende.
· Ren, vegansk og 90% naturlig.
FAQ:
Jeg vil spise den. Kan jeg det?
Absolutt ikke. Cooling Water Jelly Tint er ikke spiselig. Den er laget for å se bra ut – ikke smake godt. Ikke spis den.
Ved første bruk: Vri av beskyttelseslokket og kast det.
Påfør forsiktig direkte på lepper og kinn. Ønsker du mer presisjon, kan du føre en børste over sticken og deretter påføre på kinnene.
For pHreeze, start med ett strøk på børsten og blend ut på kinnene. Vent 2 minutter for at fargen skal utvikle seg fullt ut.
Produktet tørker raskt, så jobb med ett kinn av gangen og blend raskt med fingre, børste eller svamp.
Bygg opp til ønsket intensitet.
Sett lokket godt på igjen (hør etter et klikk!) og oppbevar i romtemperatur, unna direkte sollys.
Proff-tips: Vil du ha en enda kjøligere effekt? Oppbevar sticken i kjøleskapet.
Milk Makeup er et banebrytende, community basert sminkemerke fra New York som har tatt markedet med storm. Med en tydelig filosofi om å tilby rene, veganske og cruelty-free makeup-produkter, har Milk Makeup raskt blitt kjent for sine innovative, multifunksjonelle og lekne skjønnhetsprodukter. Med enkle, effektive løsninger for skjønnhetsrutinen, har Milk Makeup alt fra bestselgende Matte Bronzer Sticks og ikoniske Hydro Grip Primer til de virale Cooling Water Jelly Tint og Lip + Cheek Blush Stick. Deres Hydro Grip Makeup Setting Spray er spesielt populær for å sikre at sminken holder seg på plass hele dagen, samtidig som den gir huden en fuktighetsboost.
Merket ble født i Milk Studios, et kreativt knutepunkt midt i New York City, som reflekterer fellesskap og selvuttrykk som er kjernen i alt Milk gjør.Milk Makeups produktfilosofi er enkel – de begynner med høykvalitets ingredienser og omdanner de til effektive teksturer som resulterer i brukervennlig sminke. Dette betyr at alle produkter fra merket er veganske og cruelty-free, noe som reflekterer merkets engasjement for dyrevelferd og miljø. Inspirert av kunst, mote og musikk, streber Milk Makeup etter å fremme selvtillit og kreativitet gjennom makeup som er enkel å bruke og morsom å ha på – You do You.
Milk Makeup passer perfekt for den moderne og bevisste som ønsker effektive og etiske skjønnhetsprodukter. Blant merkets bestselgere finner vi Sculpt Stick, Pore Eclipse Mattifying Primer, Kush Sheer Hydrating Lip Oil, og Creamy Hydrating Cocealer, som alle har fått strålende anmeldelser for sine resultater og brukervennlighet. Merkevaren fortsetter å utvide sitt sortiment med nye, spennende produkter. Hos Milk Makeup handler skjønnhet ikke bare om hvordan du skaper din look, men om hva du gjør når du bærer den – Live Your Look!
Viser tilgjengelighet for Cooling Water Jelly Tint PH 6 g
Jeg skulle bestille én børste, men klarte ved et uhell å legge ved 2 børster i handlekurven. Dette innså jeg først i det jeg trykket «betal». Det fantes ingen angreknapp, eller endring av bestillingen på nettsiden. Heldigvis var det lett å returnere den overflødige i butikk:)
Genet T.
Verifisert kunde
04/12/2025
Veldig fornøyd med nettbutikken
Viktoriia Komyshan
Verifisert kunde
04/12/2025
God service 👌
Milica J.
Verifisert kunde
04/12/2025
Veldig bra
May S.
Verifisert kunde
04/12/2025
Rask håndtering og levering
Ella E.
Verifisert kunde
04/12/2025
Ikke noe å melde.
Emma B.
Verifisert kunde
04/12/2025
Fornøyd
Fredrik & Louisa er en av Norges største parfymerikjeder med 50+ butikker over hele landet, inkludert den fantastiske Steen & Strøm Beauty Hall. Vi er en norskeid familiebedrift som ble grunnlagt i 1984, og i dag består vår familie av over 600 ildsjeler som brenner for kundeservice og faget sitt – enten det er makeup, hudpleie, hårpleie eller parfyme.
Hos Fredrik & Louisa finner du markedsledende merkevarer som Chanel, Dior, Shiseido, Laura Mercier, Clinique, Clarins, Biotherm, Lancôme og Elizabeth Arden, samt internasjonale kultmerker som Fenty Beauty, MAC Cosmetics, Kiehl's, NARS, Drunk Elephant, La Mer og Giorgio Armani Beauty.
Kjøp nå. Betal senere.
Fredrik og Louisa AS - 937 781 164 MVA
Henter ønskelister...
Bli med i vår kundeklubb!
Vinn 5000 kr å shoppe for!
Få de beste tilbudene og vær med i trekningen av et gavekort i nettbutikken på 5 000 kr
når du melder deg inn i vår kundeklubb 🤩 Vinneren trekkes 9. desember 🥰